mgr Natalia Karwińska

Jestem coachem i mentor coachem.

natalia_karwinska_2

"Mam najpiękniejszą pracę na świecie. Znajduję ludzi w rozmaitych fazach snu, a potem poklepuję ich po ramieniu i jestem przy nich, kiedy budzą się do pełni wspaniałego życia."

Syd Banks

Pracuję z kobietami nad wzrostem ich osobistej efektywności. Tematy z jakimi do mnie przychodzą są bardzo różne: od decyzji o zmianie pracy, chęci poprawy kontaktu samej ze sobą, po zmianę  nawyków, czy wzrost poczucia własnej wartości i poczucia sprawstwa. Pracuję również w temacie zburzeń odżywiania takich jak bulimia czy kompulsywne objadanie.

Z wykształcenia jestem mgr pracy socjalnej oraz coachem.  Interesuję się psychologią, tym jak działa nasz mózg, jak tworzymy nawyki oraz jak się ich pozbywamy. 

Z zamiłowania jestem pasjonatką aktywności fizycznej oraz tego jak czujemy nasze ciało, jaki mamy z nim kontakt, jak przeżywamy wszelkiego rodzaju emocje, a także tego jak nasze myśli kształtują naszą rzeczywistość.

 Coaching przyszedł do mnie sam. Po latach terapii poczułam, że potrzebuję innej formy wsparcia – bardziej skupionej na moich zasobach i dobrych stronach, na tym co jest tu i teraz, oraz możliwościach jakie to ze sobą niesie.  To był strzał w dziesiątkę. Wiedziałam już, że ta forma pracy jest dla mnie. Zarówno w roli klienta, a także – przede wszystkim – w roli coacha.

Temat zaburzeń odżywiania jest mi nie zwykle bliski. Cierpiałam na anoreksję oraz bulimię trwającą kilkanaście lat. Mimo podjętych terapii (w rożnych nurtach), przepracowania trudnych emocji, relacji, przeżyć, traum – “problem związany z jedzeniem” – pozostał.  Podchodzę do kwestii zaburzeń odżywiania w dość nietypowy sposób – traktuję je jako nawyk lub wręcz uzależnienie. Takie podejście uratowało moje zdrowie i życie.  Opierając się na moich doświadczeniach pragnę moją wiedzę i zrozumienie przekazać swoim klientkom. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną (Maćka) i mamą (Jasia).